Сфера застосування полімерно-композитних газових балонів


Газові теплові гармати

Газові теплові гармати до останнього часу застосовувалися для монтажу натяжних стель тільки з важкими металевими газовими балонами, і стикалися з проблемою різкого перепаду температур перед початком роботи гармати, а також обмерзання стінок металевого газового балона, що призводило до перебоїв в роботі. З полімерно-композитних балоном в пластиковому захисному корпусі монтажники натяжних стель і власники газових гармат для обігріву приміщень з даною проблемою не зіткнуться.

газові плити

Стаціонарні та портативні газові плити для приготування їжі ідеально використовувати з композитними газовими балонами. Легкість і зручний дизайн дозволять без особливих зусиль замінити порожній балон на повний. Дві серйозні ступеня захисту, що застосовуються в даних балонах для пропану, позбавлять користувачів від занепокоєння за свою безпеку.

Газові пальники для приготування їжі

Такі балони, будучи використаними в побутових умовах з газовими пальниками при приготування їжі, відрізняються підвищеним рівнем пожежної та експлуатаційної безпеки. Що, природно, є безумовним їх гідністю. Крім того, ці балони чудово виглядають і тому впишуться в інтер’єр більшості сучасних кухонь, що також важливо, особливо для тих, хто цінує затишок в будь-якому приміщенні квартири.

газові обігрівачі

Газові обігрівачі увійшли в наш побут з великою економією часу і сил, що йдуть на розпал та підтримки горіння дров. Чого не можна сказати про металевих балонах при своїх двох плюсах ціна і сила звички, залишаються пережитком минулого. Експлуатація композитних газових балонів з газовими обігрівачами заощадить вам сили і впевнено захистить від вибуху.

Грилі

Зі збільшенням добробуту наших громадян в ужиток дачників поступово входять газові грилі імпортного виробництва, які важко собі уявити з важким, іржавим металевим газовим балоном. Використання газових грилів з безпечними балонами з композитних матеріалів зробить роботу з ними зручною і приємною. Крім того, завдяки новим технологіям, композитні балони абсолютно безпечні в експлуатації.

Автомобілі

Застосування композитних балонів для автомобілів цінують водії дорогих іномарок, які оснащені каталітичним нейтралізатором і уприскуванням палива. Систему уприскування при використанні газового обладнання доведеться піддавати ремонту набагато рідше. Також довше прослужить і каталітичний нейтралізатор. Крім того, економія на такому виді палива вельми істотна. Літр газу буде коштувати в чотири – чотири з половиною рази дешевше, ніж літр високооктанового бензину АІ 98.

навантажувачі

Сучасні технології постійно вдосконалюються, з’являються різні нововведення, які покращують життя і роботу людини. В останні роки все більшого поширення набули складські навантажувачі, двигун яких діє на газі. Масштабне застосування отримали такі агрегати в Японії, а також в країнах Європи. Протягом багатьох років вони використовуються на підприємствах і мають ряд незаперечних плюсів.

Інфрачервоні регенератори для дорожніх робіт

Працюють такі установки на пропані, який подається зі спеціальних композитних балонів. Робота на такому виді палива таїть в собі безліч плюсів. По-перше, застосування газу екологічно. По-друге, всупереч розхожій думці поводження з балонами згідно з інструкціями з техніки безпеки не представляє ніякої загрози для людини.

Газові пальники для покрівельних і гідроізоліціонних робіт

Як джерело живлення газовоой пальника при покрівельних роботах все частіше використовують композитні газові балони. Всупереч усталеній думці використання газу як пального не є надмірно небезпечним. Якщо виконувати всі приписи по роботі з обладнанням, то ніяких серйозних наслідків бути просто не може.

Выбери балон на свой вкус:
Hexagon Ragasco 33,5л
Hexagon Ragasco 24,5л
Hexagon Ragasco 18,2л
Hexagon Ragasco 12,5л
2021 © Газбалон - композитные газовые балоны. | HEXAGON RAGASCO